Textové pole: VÁŽENÍ MILOVNÍCI KOČIČEK I JINÝCH ZVÍŘÁTEK,
VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH


!!! Prosím použijte k zobrazení INTERNET EXPLORER !!!
Bohužel se ukázalo, že nelze naše stránky správně zobrazit v jiném prohlížeči
Připravujeme vytvoření nového webu. Děkujeme za pochopení.


!!! STÁLE MÁME K DISPOZICI ODROSTLEJŠÍHO KOCOURKA !!!
Více viz kategorie KOŤÁTKA

Bohužel jsme se koncem roku 2009 dostali do situace, kdy díky velice vysokému pracovnímu vytížení nemáme již na naše kočičky tolik času, jak bychom si přáli a jak by uvítali a naši chlupáčci. Zkoušeli jsme to zvládnout, nicméně jsme na podzim 2010 dospěli k rozhodnutí a vykastrovali naše dvě doposud nevykastrované kočičky, abychom alespoň ukončili svou chovatelskou činnost. Kocourci zatím zůstali nevykastrovaní. Pokud by o kocourky stál někdo, kdo by je využil v chovu, stále tato možnost existuje. 

Ze stejného důvodu jsme se po dlouhém, a ne právě příjemném, rozmýšlení rozhodli, umožnit našim kočičkám čerpat více péče a času od někoho jiného. U někoho z Vás, možná J.

Hledáme tedy pro naše chlupaté členy nové rodiny, zodpovědné a milující páníčky, kterým nevadí pečovat o starší kočičky. Budu-li počítat i neudaného kocourka z posledního vrhu z května 2010, pohybuje se věk našich miláčků od necelého roku do osmi let. Jinak řečeno, od puberťáka až po seniorku J.

Pokud byste měli zájem o některou kočičku či kocourka, ozvěte se nám prosím.  E-mailem, případně po 8. hodině večerní telefonicky. Rádi Vám o konkrétním zvířátku podáme veškeré informace.!!! Koťátka nebo i dospělé kočičky si můžete vybrat také v KOČIČÍM DOMKU paní Martiny Janouškové. Více informací najdete na http://www.kotatka.unas.cz/. Jde o kočičky, které nutně potřebují najít svoje milující lidi !!!


Tyto stránky jsou věnované kočičkám, jejich chovu a péči o ně. Chtěli bychom prostřednictvím těchto stránek předávat co nejvíce informací majitelům kočiček, začínajícím chovatelům a potencionálním zájemcům. V sekci „Rady a porady“ budeme zveřejňovat zkušenosti naše nebo i Vaše, týkající se pořízení koťátka, péče o kočičky od koťátek až po seniory, o zdraví a podobně. Nepředpokládáme, že by se na naše stránky vešly úplně všechny informace, takže nenajdete-li tady něco, co byste zrovna potřebovali vědět, neváhejte a obraťte se na nás, rádi Vám poradíme.

 

 

Textové pole: NOVINKY 2010

3. května 2010
narodila se nám letošní první koťátka – vrh „J“, maminkou je Guinevere, kočička z našeho odchovu, které říkáme Princezna a tatínkem náš mladší kocour Tesoro, neboli vzhledem k jeho čisté barvě mu říkáme Snížek – více v sekci koťátka

 

 

Textové pole: STARŠÍ INFO

10. října 2009
Gamesha´s Isabeau odcestovala do Lipníku nad Bečvou se svojí novou paničkou Boženkou Musilovou, majitelkou chov.stanice Ze Zahradní. Zbyl tady tedy poslední Ink Panther, pro kterého si nová majitelka přijede za dva týdny a pak budeme mít veselo až v příštím roce.

4. října 2009
Gamesha´s Chopin nečekaně odjel se svojí novou paničkou Ladislavou Čadkovou do Mníšku pod Brdy. Během víkendu se počet koťat snížil z 5 na 2 a tak je tady hrozné smutno. Jen dospělé kočky jsou celé šťastné, že už mají klid od té nevycválané a jankovité mládeže J.

3. října 2009
Gamesha´s Chipmunk odcestoval do Německa se svojí novou paničkou Marion Shober, majitelkou chov.stanice von Schlangenbach.

3. října 2009
Gamesha´s Infinity odcestoval za svojí novou paničkou do Kladna jako dáreček k narozeninám

14. srpna 2009
Gamesha´s Charlie odcestoval se svojí novou paničkou Kamilou Máslovou do Pardubic

2. července 2009
narodila se nám letošní druhá koťátka – vrh „I“, maminkou je Guinevere, kočička z našeho odchovu, které říkáme Princezna a tatínkem náš nový kocour Tesoro, neboli vzhledem k jeho čisté barvě mu říkáme Snížek. Pro oba rodiče jde o první potomstvo J 

14. května 2009
narodila se nám koťátka – vrh „CH“, maminkou je Hapinka a tatínkem Keksík

 

 

Textové pole: 18. září 2008
přivezli jsme si od Jitky Seichertové, ch.s. EUCKER nový přírůstek do rodiny. Krásného, skoro bílého kocourka jménem EUCKER‘S TESORO. Říkáme mu Snížek a je to unikátní stříbřitá činčila – PER ns 12 – černá stříbřitá závojová.
Snížek je veliký mazlík, miláček a navíc ta barva … no zkrátka vůbec je to dokonalý kocourek. Děkujeme Jituško!!!

1. června 2008
jedna bonusová hromadná fotka vrhu „G“ umístěná zde:

 
odzadu vlevo kocourek Google, kočička Galadriel, kocourek Gulliver a kočička Guinevere

16. května 2008
narodila se nám druhá letošní koťátka – vrh „H“, maminkou je Hapinka a tatínkem Keksík

15. dubna 2008
narodila se nám první letošní koťátka – vrh „G“, maminkou je Dianka a tatínkem Czert Komtesa

16. prosince 2007
Eucker’s Biscuit (Keksík) získal na pražské vánoční výstavě první CACIB – posuzovatelka Olga Komisarova z Estonska

22. května 2007
narodila se nám další koťátka – vrh „F“, maminkou je Jasinka a tatínkem opět náš Keksík 

8. května 2007
narodila se nám koťátka – vrh „E“, maminkou je Hapinka a tatínkem náš Keksík 

15. září 2006
pyšný tatínek Keksík (Eucker’s Biscuit) a hrdá a skvělá maminka Jasinka (Eucker’s Joyful Jazz) si Vám dovolují oznámit, že přišel na svět vrh „D“. 

10. srpna 2006
pyšný tatínek Keksík (Eucker’s Biscuit) a ještě víc pyšná a starostlivá maminka Happinka (Eucker’s Sweet Happiness) si Vám dovolují oznámit, že přišel na svět vrh „C“. Více informací dodáme v nejbližší době.

10.8.2006
spuštěn nový design stránek, doufám, že se Vám budou líbit

12.3.2006
Eucker’s Biscuit (Keksík) splnil podmínky pro udělení titulu CHAMPION. Zvládl to během 3 výstav, ve věku 12 měsíců – posuzovatelé: paní Steinhauser (A), Christine Werrmann (D) a Soňa Ivanková (SK). Jsme moc rádi, že ho máme a jsme na něj moc, moc pyšní. Díky Jíťo!!!

 

 

 

---

Copyright © 2006 Gamesha